Denizdeki Ateş - Fuocoammare 2016 (Türkçe Dublaj) BDRip XviD
Addicted to Sexting 2015 (Türkçe Dublaj) m720p WEB-DL
Hot Girls Wanted 2015 (Türkçe Dublaj) m720p WEB-DL
Unbranded 2015 DVDRip XviD Türkçe Dublaj
Son Fil Adam - Last of the Elephant Men 2015 HDRip XviD - Türkçe Dublaj - VKRG
Ebru Şallı İle 2 Haftada Süper Popo Workout 2016 576p DVDRip
Cosmos: Bir Uzay Serüveni 2014 Tüm Bölümler ( BDRip XviD ) Türkçe Dublaj Tek Link İndir
 
Tüm Bölümler

 
1.Bölüm Eklendi
 
TRT - Gizemli Gerçekler Bölüm 10 HDTV 720p x264-BDR
 
Tarih yeniden canlanıyor. Osmanlı’nın 623 yıllık sırları açığa çıkıyor. Bu belgeselde cellatların bilinmeyenlerini, tılsımlı gömleklerin gizemlerini, Osmanlı kahvehanelerindeki sır perdesini, hamamları, ulakları, Osmanlı’da istihbaratı ve nice konuyu izleyeceksiniz.
 
TRT - Gizemli Gerçekler Bölüm 11 HDTV 720p x264-BDR
 
Tarih yeniden canlanıyor. Osmanlı’nın 623 yıllık sırları açığa çıkıyor. Bu belgeselde cellatların bilinmeyenlerini, tılsımlı gömleklerin gizemlerini, Osmanlı kahvehanelerindeki sır perdesini, hamamları, ulakları, Osmanlı’da istihbaratı ve nice konuyu izleyeceksiniz.
  
TRT - Dünyanın Beklediği Aşı HDTV 720p x264-BDR
 
Kırım Kongo Kanamalı Ateşi Hastalığına karşı koruyucu aşı geliştirmeyi başaran bilim insanlarının nefes kesen öyküsü, belgesel oldu.
 
TRT - EN-5 HDTV 720p x264-BDR
 
Anadolu’da farklı özelliklere sahip çok sayıda köpek türü mevcut!Kangal, Akbaş, Zağar, Aksaray Malaklısı ve Anadolu Sultan Tazısı… Her biri kendine has özelliklere sahip özel köpeklerimiz. Adını Kanuni Sultan Süleyman’dan alan Anadolu Sultan Tazısı tavşan kovalarken 65 km hıza ulaşabilir. Zağar ise avını durmaksızın 10 saat kovalayabilir. Aksaray Malaklısı iriliğiyle fark yaratan bir köpek. Yetişkin bir Malaklı köpeği yaklaşık 130 kg olabilir. Akbaş sürü korumda Amerika’da en iyi köpek seçildi. Ülkemizin en ünlü köpeği Kangal ise tam bir şöhret...

 TRT - Gecenin Ardından Bölüm 1 HDTV Türkçe Dublaj x264-BDR
 
Ormanda geçen bir gece ve hayvanların gece yaşamına konuk oluyoruz.
 
TRT - İnsan Doğaya Karşı Sezon 6 Bölüm 1 HDTV Türkçe Dublaj 720p x264-BDR

Bear Grylls… İnanılmaz Kurtuluş dizisi ile adından söz ettiren bir maceraperest… Son derece zorlu doğa koşullarında bir insanın nasıl hayatta kalabileceğinin en çarpıcı örneklerini veriyor… Neler yapmıyor ki… Helikopterin yanaşamayacağı yerlerde, beline ip bağlayarak ağaçların tepelerine iniyor… Çöllerin derinliklerine ya da Alplerin zirvesine zorlu yolculuklar yapıyor… Azgın sularla savaşıyor… Normal şartlar altında asla ağzınıza alamayacağınız canlılarla besleniyor… Bütün her şey hayatta kalmak için… İzlerken, gözlerinizi bir an olsun ekrandan ayıramayacaksınız… Gerçek bir hayatta kalma öyküsü…
 

Hubble Uzay Teleskobunun Tuvali: Galaksiler ve Karanlık Madde 


Evreni keşfetmeye çalışırken en önemli müttefikimiz Hubble uzay teleskobu olacaktır. Bilim tarihinde başka hiçbir cihaz bizi bu kadar ileriye götürememiştir. Hubble, dünyanın atmosferinde yer alan ve bizim göremediğimiz şeyleri görebilen bir teleskoptur. Hubble canlı renkleri kullanarak daha önce net olarak görülmemiş bilgileri gösteriyor. Resimler sanat ve bilim doğadaki kuvvetli güçler bir köprü oluşturuyor.